Home LifeStyle Madonna ndihet krenare me të pasmet e saj

Madonna ndihet krenare me të pasmet e saj

largea_madonakre21360917748Ajo mori kritika të ashpra gjatë turit të saj të fundit, për shkak të zhveshjeve të shumta në skenë. Por, duket se 54-vjeçarja Madonna nuk ka dëgjuar asnjë kritikë. Kjo, duke qenë se këngëtarja e njohur ka vendosur që të postojë pikërisht një prej këtyre fotove, ku ekspozon të pasmet e saj. 54-vjeçarja duket se është krenare për to dhe për këtë arsye ka vendosur që foton ta ndajë edhe me fansat e vet.Previous articleEduard Ndreu kërcënon PD në Durrës: Dua kandidat për kryetar bashkie nëse nuk më listoni për deputet
Next articleKerry zvillon takimet e para si sekretar shteti