Home Politike Lulzim Basha njofton daljen për mediat, por ndryshe nga herët e tjera/...

Lulzim Basha njofton daljen për mediat, por ndryshe nga herët e tjera/ Ja vendimi i papritur

Në orën 12.00 kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha do të jetë në një bashkëbisedim me gazetarët në seli. Mësohet se kamerat për shkak të sigurisë nga pandemia nuk do lejohen. Kujtojnë që Basha u thumbua dje nga Rama për sallën ku ditët e fundit po bën koneferecat.

“Po ç’është ajo sallë dasmash ku i bëke konferencat e Lulëzim?! Të ndoqa pak sot e u habita, qesharake shumë salla dhe ti si dhëndërr i inatosur që klithje pse po pastrohet Shqipëria nga plehrat”, është shprehur Rama.

SOURCEBulevard News
Previous articleKursi i këmbimit/ Java mbyllet mirë për euron, paundi britanik bie
Next articleProtestë para kryeministrisë, policia shoqëron 15 persona, reagon ashpër avokati i njohur