Home Sport Lukaku mungon në seancën e fundit: ‘BigRom’ nuk do të jetë kundër...

Lukaku mungon në seancën e fundit: ‘BigRom’ nuk do të jetë kundër Kanadasë…

Të rejat e reja për gjendjen e sulmuesit Romelu Lukakut po vijnë. Siç raportohet nga Nieuwsblad, sulmuesi i zikaltërve ishte i vetmi që mungonte te Belgjika në seancën e fundit stërvitore për ndeshjen kundër Kanadasë, të planifikuar për të mërkurën në orën 20:00.

Pavarësisht fjalëve të trajneri Martinez, ‘BigRom’ do të mungojë në debutimin e kombëtares së tij, duke synuar kështu ndeshjen e dytë kundër Marokut ose, më shumë, ndeshjen e tretë në fazën e grupeve kundër, Kroacisë.

Previous articleTurqia nuk gjen paqe/ Tërmeti 5.9 ballë që tronditi vendin la pas të paktën 35 të plagosur
Next articleBorë në Qafë Thore, ARRSH apel shoferëve: Lëvizni me kujdes dhe respektoni sinjalistikën