Home LifeStyle Luizi urinoi gjatë sfidës së rezistencës brenda Big Brother Vip, Kiara debaton...

Luizi urinoi gjatë sfidës së rezistencës brenda Big Brother Vip, Kiara debaton ashpër: Ti bën gjithçka për lojë, jam e irrituar!

‘Sfida e Rezidencës” për disa nga banorët ka kaluar përtej limiteve të etikës, të paktën Kiara kështu mendon. Për të mos hequr dorë nga kjo sfidë, këngëtari Luiz Ejlli urinoi në oborr, në sy të banorëve i mbuluar me batanije. Ky veprim i tij ka irrituar tej mase Kiarën e cila ka debatuar me të pasi ai u skualifikua nga loja pas lëshimit të butonit në një moment. Kiara tha se ndihet keq nga veprimi I tij dhe sipas saj ai është në gjendej të bëjë çdo gjë për të fituar, gjë që ajo nuk e pëlqen.

“Luiz për aq kohë që kohë sa t’u afrova dhe të dhashë diçka më shumë se vetja ime në këtë pikë ndihem sikur je i aftë të bësh gjithçka për të fituar lojën nga ana tjetër jam një person që kam shumë barriera dhe kur shoh gjëra të tilla stepem, jo se je ti gabim se je i lirë të bësh çfarë të duash. Të thash mos e bëjë këtë, hiq dorë, ti doje ta bëje është e drejta jote, thjesht ndihem keq”, u shpreh Kiara.

Pas këtij debati, Luizi pranoi para Kiarës që veprimi i urinimit ishte i montuar nga ai vetëm për t’i vënë banorët e tjerë në lojë. Dyshja ndërkohë prej ditësh janë zyrtarisht çift dhe ky është debati i parë mes tyre që kur dhuruan puthjen e parë.

 

Previous article“Hetimet janë komplekse dhe në vijim”, prokuroria jep detaje për arrestimin e ish-zyrtares Alda Klosi
Next articleHistoria tragjike e patreguar e nënës së Meghan Marke