Home LifeStyle Luana Vjollca vjen “përvëluese”, poza sensuale nga pushimet në Miami

Luana Vjollca vjen “përvëluese”, poza sensuale nga pushimet në Miami

Luana Vjollca është një nga vajzat më të përfolura të ekranit, pasi shpeshherë vihet në qendër të vëmendjes së mediave si për jetën profesionale, edhe për atë personale.

Së fundmi ajo ka shkuar me pushime në Miami. Ka qenë vetë këngëtarja, ajo e cila ka publikuar disa foto tejet sensuale, ku vë në pah gjoksin bombastik.

Me këto foto “përvëluese”, moderatorja dhe këngëtarja ka ngritur temperaturat në këto ditë pranvere.

Previous article“Fillimi i ndryshimit do të jetë 14 maji”, Meta: Do jemi në çdo lagje, në çdo rrugë e rrugicë për të dëgjuar zërin e qytetarëve
Next articleLahuta në UNESCO, komuniteti i bartësve propozon masat mbrojtëse