Home Aktualitet “Loja po bëhet interesante”, Klodiana Lala del me deklaratën e papritur për...

“Loja po bëhet interesante”, Klodiana Lala del me deklaratën e papritur për Armand Dukën

 

Gazetarja Klodiana Lala ka reaguar pasi sot u zgjodh sërish kryetar i FSHF-së, Armand Duka, me 73 vota nga 43 delegatë që ishin të panishëm.

Lala shkruan me ironi se Dukës nuk i bëhet vonë fare për SPAK-un dhe akuzat që janë ngritur ndaj tij.

“Erjon Veliaj i turr SPAK. Por Armando Dukes as i behet vone fare. Loja po behet interesante”, shkruan Lala.

“Loja po bëhet interesante”, Klodiana Lala del me