Home LifeStyle Loja e radhës e Luizit, synimi për ‘të futur në sherr’ Oltën...

Loja e radhës e Luizit, synimi për ‘të futur në sherr’ Oltën dhe Valbonën, po zbaton planin

Luizi dhe Kiara po luanin sërish “një lojë’ më njëri-tjetrin, rregullat e së cilës ishin njësoj me mënyrën e të luajturit të lojës së Luizit brenda BBVA. Luizi i tha Kiarës që të përmendi dy emra banorësh, ndërsa ai kishte për detyrë “ti fuste në sherr”. Kiara veçoi Oltën dhe Valbonën. Teksa këto të dyja po rrinin në kuzhinë, Luizi u afrua dhe nisi t’i ngacmoi.

Në mëngjes ai i tha Oltës dhe Valbonës se ato të dyja nuk do të shkojnë mirë me njëra-tjetrën në shtëpi dhe se do të zihen me pjata.

Luizi i tha Valbonës se Olta kishte thënë që pjatat, Valbona do i thyejë në dasmën e saj, dhe jo kur të grinden bashkë.

 

Previous articleProvat e reja për 21 Janarin, SPAK reagon për herë parë pas kallëzimit
Next articleShembet nga erozioni rruga në Selenicë, 200 banorë drejt izolimit: E rrezikshme, aksi lidh 8 fshatra! Inxhinieri i firmës: S’ka vendim për ndërhyrjen