Home Sport Liverpool harron shijen e fitores, të kuqtë turpërohen nga ‘Ujqit’

Liverpool harron shijen e fitores, të kuqtë turpërohen nga ‘Ujqit’

Wolves fitoi 3-0 me Liverpool për javën e 22-të në Premier League. “Ujqit kafshuan” tre herë të kuqtë, me Liverpool që për të katërtën ndeshje nuk di të fitojë. Matip shënoi në minutën e pestë autogol, teksa Wolves me Dawson dhe Neves dërguan shifrat në 3-0. Liverpool me 29 pikë mban vendin e 10-të, teksa Wolves mban vendin e 15-të me 20 pikë.

Previous articleHapja e shkolla së parë shqipe në Fier dhe rrethanat historike të kohës
Next articleMinistria e Shëndetësisë del me njoftimin e rëndësishëm për qytetarët