Home Sport Liverpool dhe Chelsea barazojnë pa gola, s’ka fitues në “Anfield”

Liverpool dhe Chelsea barazojnë pa gola, s’ka fitues në “Anfield”

Liverpool dhe Chelsea nuk kanë shkuar më shumë se një barazim pa gola në Anfield. Blutë e Londrës do ia dilnin të zhbllokonin shifrat në minutën e 3-të, por goli i Havertz do anulohej për Offside.

Në pjesën e dytë ekipi i Graham Potter do ishte tërësisht pasiv, asnjë goditje në portë. Në fund të dyja skuadrat u mjaftuan me një pikë dhe kanë grumbulluar deri më tani nga 29 të tilla.

Previous articleMinistri Manja: Dosja për 21 janarin të transferohet në SPAK, drejtësia e re të bëjë detyrën
Next articleDurrës/ Plagosje me thikë në zonën e Stacionit të Trenit