Home LifeStyle Leonardi Di Caprio, në lidhje me Afërdita Dreshajn?

Leonardi Di Caprio, në lidhje me Afërdita Dreshajn?

largea_nelidhjedika11360321727Aktori i njohur amerikan, Leonardo di Caprio, duket se ka nisur një lidhje me Miss Kosova 2011, Afërdita Dreshaj. Ata janë fotografuar së bashku në një jaht të përqafuar në Miami. Afërdita aktualisht ndodhet në një lidhje me Shpat Kasapin. Por, Afërdita dhe Di Caprio, e kanë mohuar një lidhje të tyre, duke thënë se janë vetëm miq.Previous articleSHBA përgatit plan për furnizim me armë të opozitës në Siri
Next articlePD “masakron” gratë pas kompromisit me PS. Kandidatët grinden: Kush është më shumë grua