Home Politike Lefter Maliqi tregon sa mandate do të marrë LSI në Berat

Lefter Maliqi tregon sa mandate do të marrë LSI në Berat

Deputeti i opozitës parlamentare Lefter Maliqi do të kandidojë për Lëvizjen Socialiste për Integrim në qarkun e Beratit aty ku pretendon të marrë 3 mandate.

“Ekipi i LSI-së kthehet me fitoren e 3 mandateve në qarkun Berat. Bashkë me doktor Benard Nonaj ,ish Kryetarin e Bashkisë Nesimin, kryetarin e LSI Avdylin dhe mbështetës në Skrapar, me doktor Tanin dhe mbështetës në Poliçan.

Kudo bashkim, mobilizim, shpresë, besim dhe optimizëm, për fitore në qarkun Berat dhe gjithë vendin. Fitorja është e sigurt dhe i përket vetëm shqiptarëve,” shkruan Maliqi.

SOURCEBulevard News
Previous articlePrinci Harry sulmon të atin: Ndihem vërtet i zhgënjyer nga babai im Charles, u soll shumë keq me gruan time
Next articleNë Danimarkë zbulohen 31 lloje të ndryshme të COVID-19