Home Kosova LDK në 25-vjetorin e Epopesë, kujton sakrificën sublime të Familjes Jashari

LDK në 25-vjetorin e Epopesë, kujton sakrificën sublime të Familjes Jashari

Kryetari i LDK-së, Lumir Abdixhiku në 25 vjetorin e Epopesë së UÇK-së, kujtoi sakrificën sublime të Familjes Jashari dhe gjithë të rënëve për liri.

Previous articleZbulimet e mëdha dhe lavdia e “Arit të zi”, kur Shqipëria nxirrte 54 mijë fuçi në ditë
Next articlePetkoviq reagon ndaj Blisimit: Serbia kurrë nuk do ta njohë Kosovën dhe kurrë nuk do të pajtohet me anëtarësimin e saj në OKB