Home Sport Lajme të mira për Teutën, sulmuesi i durrsakëve do të jetë gati...

Lajme të mira për Teutën, sulmuesi i durrsakëve do të jetë gati kundër Vllaznisë

Në ndeshjen e fundit ndaj Kukësit për Kupë, Teutës i mungoi për shkak të problemeve shëndetësore një nga sulmuesit më në formë: Ildi Gruda.

Megjithatë, ai pritet të jetë i gatshëm të hënën ndaj Vllaznisë, duke qenë një alternativë më shumë për sulmin durrsak.

Nga ana tjetër, mbrojtësi Jurgen Goxha gjithashtu është drejt riaftësimit dhe mund të grumbullohet në sfidën e radhës, edhe pse kjo do të konfirmohet nesër.

PANORAMASPORT.AL

Previous articlePrindërit shqiptarë marrin lajmin e kobshëm, vajza e tyre pjesë e viktimave në tragjedinë e Larisës, përcillet në banesën e fundit një tjetër shqiptare. Ende dy të zhdukur
Next articleErdogan: Nuk do të ketë pallate të reja me më shumë se 4 kate