Home Aktualitet Lajm shokues! Ndërron jetë parakohe regjisorja e njohur shqiptare

Lajm shokues! Ndërron jetë parakohe regjisorja e njohur shqiptare

Producentja e njohur e filmave, Vjosa Berisha, ka vdekur në moshën 50-vjeçare kanë bërë të ditur familjarë të saj.

Bashkëshorti i saj, Fatos Berisha, ka thënë se për datën dhe vendin e varrimit do të njoftojnë më vonë.

“Me pikëllim të thellë bëjmë të ditur se e dashura jonë Vjosa Berisha ndërroi jetë, sot me datë 23 qershor në spitalin University College Hospital në Londër. Datën dhe vendin e varrimit do ta bëjmë të ditur më vonë. Familjet Berisha dhe Istrefi”, ka shkruar ai.

Lajm shokues! Ndërron jetë parakohe regjisorja e njohur shqiptare