Home Politike LAJM I FUNDIT/ Rama nxjerr rezultatin sa bashki ka fituar PS

LAJM I FUNDIT/ Rama nxjerr rezultatin sa bashki ka fituar PS

Kryeministri i vendit, Edi Rama ka reaguar me një vizatim pas përfundimit të votimeve të 14 majit.

Në të shkruhet se PS ka fituar 50 bashki, sipas llogarive të socialistëve, ndërsa Berisha e Meta 0-11 bashki.

Previous articleBerisha: Qytetarët kanë votuar në kushtet më të jashtëzakonshme
Next articlePartia Demokratike thyen koalicionin “Bashkë Fitojmë” dhe PS në një qendër votimi në Elbasan