Home Aktualitet Lajm i fundit/ Ministri i Bujqësisë Bledi Çuçi infektohet me COVID-19

Lajm i fundit/ Ministri i Bujqësisë Bledi Çuçi infektohet me COVID-19

Gazetari Blendi Mane ka publikuar në rrjetin e tij social Facebook, një status ku shkruan se ministri Çuçi ka rezultuar pozitiv me COVID-19.
Ja postimi i gazetarit Mane:
“Pandemia nuk po kursen askënd. Pavarësisht gjinisë, shtetësisë, pasurisë, përkatësisë fetare apo partiake Coronavirusi nuk bën dallime. Mjaft qytetarë dhe zyrtarë tashmë rezultojnë të prekur, i fundit është edhe ministri i bujqësisë dhe ushqimit Çuçi.
Qytetarë bëni kujdes, higjenë personale, distancim fizik dhe mbajtje maskash në ambiente të mbyllura!”
SOURCEbulevard news
Previous articleIu refuzua azili, riatdhesohen 109 shqiptarë nga Franca
Next articleAlibeaj flet për marrëveshjen e 5 qershorit: Është një fasadë që duhet ta përdorë kryeministri