Home Slideri Lajm i fundit / Durres: Qellohet me arme zjarri per vdekje 46...

Lajm i fundit / Durres: Qellohet me arme zjarri per vdekje 46 vjecari

Images.ashxNje 46 vjecar qellohet me arme zjarri per vdekje ne lagjen 13 prane sektorit Iliria. Lajmi eshte bere i ditur nga policia. Shtetasi quhet Fatmir Kotarja 46 vjec. Ende nuk jane sqaruar motivet dhe autoret e vrasjes.

Previous articleIndia i dërgon paralajmërim të fshehtë Pakistanit
Next article25 vite burg për 80 vjeçarin Shaban Norja, masakroi 18- vjeçaren