Home Kronika Kush është 20-vjeçari Kevin Cungu që plagosi shokun dhe e la në...

Kush është 20-vjeçari Kevin Cungu që plagosi shokun dhe e la në mes të rrugës në lagjen ”5 Maji”

I riu që shfaqet në foton e mëposhtme është Kevin Cungu, autori i plagosjes së ndodhur mbrëmjen e sotme në lagjen ”5 Maji” në Tiranë.

Teksa kishte dalë bashkë me mikun e tij, Rexhep Xhekja, të rinjtë janë përplasur me njëri-tjetrin.

Për konflikte të dobëta dy të rinjtë janë konfliktuar, dhe Cungu ka nxjerrë armën duke qëlluar në këmbë mikun e tij.

Kevin Cungu është vëllai i Markelianit, i cili vetëm pak muaj më parë grabiti dhe plagosi me armë banesën e Petrit dhe Afërdita Lazes. I riu Markelian Cungu, është  i skeduar për një sërë grabitjesh me dhunë dhe me armë në kryeqytet.

SOURCEbulevard news
Previous articleNdikoi pandemia e Covid-19/ Deficiti buxhetor i SHBA-së shkon në më shumë se 3 trilion dollarë
Next articleMbi 1,600 raste të reja e disa të vdekur nga Covid-19 në Gjermani