Home Kosova Kurti takoi ambasadorin e Pakistanit, biseduan për marrëdhëniet bilaterale dhe zgjerimin e...

Kurti takoi ambasadorin e Pakistanit, biseduan për marrëdhëniet bilaterale dhe zgjerimin e tyre

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, priti në takim ambasadorin e ri jo rezident të Republikës Islamike të Pakistanit, Yousaf Junaid, të cilin e uroi për detyrën e re.

Previous article“Të refuzohet…”, deputeti i PD-së i revoltuar, bën thirrjen për kandidatin: Mos e votoni
Next articleSkandali CEZ-DIA që ka dërrmuar Ilir Metën për një dekadë