Home Ekonomia Kursi i këmbimit valutor 17 shtator, ja me sa shiten dhe blihen...

Kursi i këmbimit valutor 17 shtator, ja me sa shiten dhe blihen euro dhe dollari

Monedha e eurozonës shitet sot me 107 lekë. Dollari amerikan këmbehet me 100.4 lekë.

Paundi britanik kap sot vlerën e 123.8 lekëve. Dollari kanadez këmbehet në tregun valutor me 74.7 lekë.

Franga zvicerane kap vlerën e 111.2 lekëve. Dhe së fundmi jeni japonez, shitet me 0.67 lekë.

Previous articleParashikimi i motit, e diel, 17 shtator 2023
Next articleI përgjigjet shqetësimeve për moshën e Biden, Shtëpia e Bardhë habit me deklaratën: Presidenti në vitin 2024 pritet…