Home Politike Kryeministri Rama publikon videon emocionuese! Momenti kur Endri Dumani përqafon nënën pas...

Kryeministri Rama publikon videon emocionuese! Momenti kur Endri Dumani përqafon nënën pas kthimit nga ferri!

Kanë mbërritur në atdhe katër fëmijë dhe një grua që prej 6 vitesh ndodheshin në Siri.

Në Shqipëri, përmes Rinasit, fëmijët i ka shoqëruar nga Libani kryeministri Edi Rama, ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj dhe këshilltari Endri Fuga.

Rama ka ndarë në rrjetet sociale një video nga momenti i takimit të Endri Dumanit me nënën e tij.
SOURCEbulevard news
Previous articleKur u kthye nga kapi i ferrit në Siri kishte vetëm një kërkesë për babain e tij, Alvin Berisha merr lajmin e madh
Next articleTrungu i fajkoit