Home Politike Kryeministri Rama del me informacionin e rëndësishëm, zbulon çfarë do ndodhë brenda...

Kryeministri Rama del me informacionin e rëndësishëm, zbulon çfarë do ndodhë brenda selisë së PS

Kreu i qeverisë Edi Rama do të prezantojë nga selia rozë platformën ‘Deputeti që Duam’. Në takim, Rama ka kërkuar edhe praninë e gazetarëve.

“Filtrimi” i deputetëve dhe ministrave socialistë u anoncua nga Rama disa kohë më parë, ndërsa në Asamblenë e PS-së lajmëroi se vlerësimit do t’i nënshtrohej dhe vetë. Ky është vetëm një nga tre fazat ku do të kalojnë socialistët për të qënë pjesë e listave në zgjedhjet e 25 prillit.

SOURCEbulevard news
Previous articleManastirliu thirrje Bashës: Kjo nuk është një luftë e qeverisë, por e të gjithë qytetarëve
Next articleNdarja nga jeta e gazetarit dhe profesorit të njohur/ Reagon Kreshnik Spahiu: Sot ëndrra e Nuriut u shua