Home Aktualitet Kryebashkiaku i PS jep lajmin e hidhur, COVID-19 i merr jetën ushtarakut...

Kryebashkiaku i PS jep lajmin e hidhur, COVID-19 i merr jetën ushtarakut të lartë

Kryebashkiaku i Kolonjës, Erion Isai përmes një postimi në rrjetet ka dhënë një lajm të hidhur. COVID-19 i ka marrë jetën ushtarakut Izmir Toska.

“Lamtumirë Izmir Toska. Do mungojë sharmi jot i ushtarakut. Xhaxhi Izmiri na rriti që fëmijë, sot humbi betejën me COVID-19. Edhe më e rëndë pesha e dhimbjes së fajit, kur armën e luftës e kemi (kam) vetë në dorë, e ‘dezertojmë’ (dezertoj) në harrimin që jeta në fakt na thërret”, shkruan kryebashkiaku Erion Isai.

E trishtë/ Kryebashkiaku i PS jep lajmin e hidhur, COVID-19 i merr

 

SOURCEbulevard news
Previous articleToka nuk gjen qetësi/ Një tjetër tërmet i fortë godet Turqinë, ja ku ishte epiqendra dhe sa ballë
Next articleShkoi në Greqi me fëmijën e mitur, e la atje me qëllim që të përfitonte azil politik