Home Kronika Kreu marrëdhënie seksuale me dhunë me të miturën 8 vite më parë,...

Kreu marrëdhënie seksuale me dhunë me të miturën 8 vite më parë, arrestohet 65-vjeçari në Elbasan

Njoftimi i policisë:

DVP Elbasan

Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Elbasan vunë në pranga shtetasin , 65 vjeç, banues në Elbasan, pasi rreth orës 10:00, të datës 20.08.2023, janë paraqitur në ambientet e Komisariatit, një 14-vjeçare dhe nëna e saj, të cilat kanë kallëzuar se në vitin 2015, shtetasi. ka kryer marrëdhënie seksuale me dhunë, me të miturën, në shtëpinë e gjyshërve të saj. Veprimet procedurale me të miturën janë kryer në prani të nënës së saj, psikologës dhe avokatit. Vijojnë hetimet në drejtimin e Prokurorisë, për të verifikuar këtë kallëzim.

Previous articleTensionet Prishtinë-Beograd, REL: Shkollat në veri të Kosovës hapin dyert për nxënësit në shtator
Next articleArbëreshët në Piemonte, nuk përfshihen në ligjin 482\99