Home Politike Kreshnik Spahiu ka një mesazh për të gjithë qytetarët që s’duan treshen...

Kreshnik Spahiu ka një mesazh për të gjithë qytetarët që s’duan treshen Rama-Berisha-Meta, ja zgjidhja për 14 majin

Juristi Kreshnik Spahiu tha në një intervistë për Euronews ALbania se ka një zgjidhje për të gjithë ata që nuk duan treshen Rama-Berisha-Meta.

Sipas tij zgjidhja është bojkotimi i votimeve më 14 maj.

“I them të gjithë atyre votuesve të cilët nuk e dëshirojnë këtë gjellë 33-vjeçare, të cilët nuk e duan më Ramën, Berishën dhe Ilir Metën të mos shkojnë në kutitë e votimit. Të bojkotojnë 14 majin sepse do të jenë më të qetë me ndërgjegjen e tyre,” – u shpreh Spahiu.

Previous articleBerisha braktiset dhe në Fier: Pak veta në mitingun zgjedhor. Ka ditë që pamje të tilla janë kthyer në normalitet
Next articleGazetari i New York Times shpalos detaje mbi lidhjet e dyshuara të Vuçiç-it me krimin e organizuar