Home Aktualitet Koncert te sheshi ‘Skënderbej’! Sot Aurela Gaçe, nesër Elita 5, Veliaj: Mbrëmjet...

Koncert te sheshi ‘Skënderbej’! Sot Aurela Gaçe, nesër Elita 5, Veliaj: Mbrëmjet në Tirana Fan Zone s’kanë përfunduar!

Edhe pas Europianit, sheshi “Skënderbej” do vijojë të jetë qendër e festimeve.

Kryetari i Bashkisë Erion Veliaj fton qytetarët që të ndjekin sonte Aurela Gaçen dhe nesër Elita 5.

“Urime kampionëve EURO 2020. Por mbrëmjet në Tirana Fan Zone nuk kanë përfunduar ende – sot e madhja Arela Gace dhe nesër mitikët Elita5”, shkruan Veliaj.

Gjatë gjithë verës Bashkia e Tiranës ka përgatitur një sërë surprizash të bukura për qytetarët, ku nuk do të mungojnë dhe yjet më të mirë të muzikës shqiptare

SOURCEBulevard News
Previous articleMegaoperacioni: Goditet rrjeti me emigrantë shqiptarë të paligjshëm drejt Europës dhe SHBA-ve
Next articleNjë tjetër shtet hap kufirin me Shqipërinë, ja kushti që duhet të plotësojnë udhëtarët