Home LifeStyle Kim shkëlqen në mbrëmjen e Oscars

Kim shkëlqen në mbrëmjen e Oscars

kimNuk ishte e ftuar në mbrëmjen e ndarjes së çmimeve Oscars por Kim Kardashian ka shkëlqyer. Bukuroshja ndonëse është shtatzënë dhe pret të sjellë në jetë fëmijën e saj të parë ka arritur të menaxhojë më së miri këtë performancë në publik. E veshur me një fustan të bardhë ajo ishte pjesë e mbrëmjes së Elton John’s Academy Aëards. Kim është përpjekur në maksimum të fshehë shenjat e shtatzënisë.Previous articleNdëpriten punimet për ndërtimin e TEC-it në Porto Romano
Next articleAsnjë parti nuk fiton shumicën në Itali