Home LifeStyle Kim Kardashian nuk i humb shpresat për mashkullin ideal, mendon të martohet...

Kim Kardashian nuk i humb shpresat për mashkullin ideal, mendon të martohet për herë të katërt: Do të funksionojë

Kim Kardashian ka ende shpresë për një martesë të suksesshme. Ylli i ‘Keeping Up With the Kardashians’ foli për jetën e saj të dashurisë në The goop Podcast këtë javë, ku u shpreh se pavarësisht tre martesave të dështuara, ajo ende ëndërron të jetë e lumtur përgjithmonë.

Unë e kam këtë fantazi në kokën time, hera e katërt është një bukuri. Do të funksionojë“, tha Kardashian.

Kardashian finalizoi divorcin nga bashkëshorti i saj i tretë, Kanye West, në nëntor.  Para West, Kardashian ishte e martuar me Damon Thomas dhe Kris Humphries. Ajo gjithashtu ka katër fëmijë me West, vajzën 9-vjeçare North, djalin 7-vjeçar Saint, vajzën 4-vjeçare Chicago dhe djalin 3-vjeçar Psalm.

Ndjehem sikur sinqerisht martesa ime e fundit ishte martesa ime e parë e vërtetë. E para, thjesht nuk e di se çfarë po ndodhte, e dyta ndjeva sikur doja të martohesha shumë sepse të gjithë miqtë e mi ishin në atë vend… dhe nuk e pranova që thjesht nuk ishte aty ku isha”, shtoi ajo. 

Kardashian vazhdoi, duke thënë se tani ndihet sikur është gati të marrë kohën e saj me një marrëdhënie të re, e ndarë nga presioni social apo personal.

Do të isha në rregull edhe për një partneritet të përjetshëm. Kam shumë të dashura që janë martuar, nuk e pëlqejnë eksperiencën, apo përfundimin e saj dhe nuk dua ta kaloj më“, tha Kardashian.

Në fillim të këtij viti, Kardashian u nda nga Pete Davidson pas nëntë muajsh lidhje.

Previous articleGjykata e Lartë bën bilancin: Çështjet e prapambetura janë sfidë, kujdes me rekurset abuzive
Next articleNga emrat më të njohur të muzikës te spektakli i fishekzjarreve, zbulohet axhenda e festimeve në kryeqytet