Home LifeStyle Kiara e tmerruar, Luizi zbulon fobinë e saj më të madhe (Foto)

Kiara e tmerruar, Luizi zbulon fobinë e saj më të madhe (Foto)

Luizi dhe Kiara këtë javë kaluan pushimet në Turqi, teksa nuk ngurruan as të publikonin pamje nga momentet mes tyre apo të hynin live në Instagram.

Gjatë kthimit për Shqipëri, Luizi postoi një video në InstaStory, ku zbuloi edhe fobinë më të madhe të Kiarës.

Në videon e postuar moderatorja duket shumë e frikësuar nga udhëtimi me avion. “S’kam frikë, s’kam frikë”, dëgjohet të thotë Kiara duke u munduar ta kalojë situatën pa panik.

Previous articleWagner ende përdor Facebook-un për të rekrutuar luftëtarë, pavarësisht se Meta tha se përmbajtje të tilla do të hiqen
Next articleHoti: Në rast keqpërdorimi një kryeministër normal kërkon nga drejtësia hetim të plotë, Kurti sulmoi mediat, opozitën e organet e drejtësisë