Home LifeStyle Këngëtarja e njohur bëhet pjesë e shtëpisë së Big Brother Vip, pritet...

Këngëtarja e njohur bëhet pjesë e shtëpisë së Big Brother Vip, pritet me dashuri nga banorët

Këngëtarja e njohur e muzikës popullore Valbona Mema është banorja e dytë, e cila iu shtua shtëpisë së madhe të Big Brother mbrëmjen e djeshme.

Në klipin prezantues, këngëtarja u shpreh se gjëja që nuk i pëlqen në shtëpi është mungesa e disiplinës. Amosi është i preferuari i saj.

Mema u fut në shtëpi si këngëtare, për të përformuar për banorët, pa e ditur këta të fundit që ajo do të ishte banore e re.

Valbona Mema bashkë me Xhonatan Islamin, nisin sonte rrugëtimin dhe garën e fortë për çmimin e madh.

Previous articleMe sa blihen dhe shiten dollari dhe euro, çfarë ndodh me monedhat e tjera?
Next articleDy tërmete të fuqishme shkundin vendin fqinj, tmerrohen banorët, ja sa ishte magnituda