Home Slideri Këmbimi valutor/ Rriten lehtë monedhat e huaja, çfarë po ndodh sot me...

Këmbimi valutor/ Rriten lehtë monedhat e huaja, çfarë po ndodh sot me euron dhe dollarin?

Sot, më 7 shtator 2023, dollari amerikan blihet me 99.7 lekë dhe shitet me 101 lekë.

Euro blihet me 107.2 lekë dhe shitet 108.2 lekë.

Paundi britanik blihet me 124.3 lekë dhe shitet me 125.9 lekë.

Franga zvicerane këmbehet në blerje me 111.4 lekë, ndërsa në shitje me 113 lekë.

Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 72.8 lekë, ndërsa në shitje me 74.6 lekë.

Më poshtë, po sjellim të dhënat e këmbimit valutor, për të gjitha monedhat e huaja:

Këmbimi valutor/ Rriten lehtë monedhat e huaja, çfarë po

Previous articleParashikimi i motit, e enjte, 7 shtator 2023
Next articlePas përmbytjeve vdekjeprurëse në Greqi edhe Turqia “pushtohet” nga uji, ja si paraqitet situata në Stamboll