Home Ekonomia Këmbimi valutor për ditën e sotme/ Luhaten monedhat e huaja, ja me...

Këmbimi valutor për ditën e sotme/ Luhaten monedhat e huaja, ja me sa blihen dhe shiten dollari, euro dhe paundi

Sot, më 1 Shtator 2023, dollari amerikan blihet me 99.2 lekë dhe shitet me 100.6 lekë.

Euro blihet me 107.9 lekë dhe shitet 109 lekë.

Paundi britanik blihet me 125 lekë dhe shitet me 126.8 lekë.

Franga zvicerane këmbehet në blerje me 111.9 lekë, ndërsa në shitje me 113.4 lekë.

Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 72.7 lekë, ndërsa në shitje me 74.9 lekë.

Më poshtë, po sjellim të dhënat e këmbimit valutor, për të gjitha monedhat e huaja.

Këmbimi valutor për ditën e sotme/ Luhaten monedhat e huaja, ja

Previous articleHoroskopi ditor për sot, e premte 1 shtator 2023
Next articleJa me çfarë temperaturash nis muaji i parë i vjeshtës