Home Ekonomia Këmbimi valutor 9 mars/ Çfarë po ndodh sot me euron dhe dollarin?

Këmbimi valutor 9 mars/ Çfarë po ndodh sot me euron dhe dollarin?

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan do të blihet me 108.2 lekë dhe do të shitet me 109 lekë.

Këmbimi valutor 9 mars/ Çfarë po ndodh sot me euron dhe

Euro vazhdon në nivele të ulëta. Sot do të blihet me 114.3 lekë dhe do të shitet me 115 lekë.

Paundi britanik sot do blihet me 127.8 lekë dhe do shitet me 129.3.

Previous articleParashikimi i motit, e enjte, 9 mars 2023
Next articleKëshilli i Ministrave të BE-së sot pritet të aprovojë liberalizimin e vizave për Kosovën