Home Ekonomia Këmbimi valutor 3 mars/ Me sa shiten dhe blihen dollari dhe euro...

Këmbimi valutor 3 mars/ Me sa shiten dhe blihen dollari dhe euro ditën e sotme?

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan do të blihet me 108 lekë dhe do të shitet me 108.8 lekë.

Këmbimi valutor 3 mars/ Me sa shiten dhe blihen dollari dhe euro ditën

Euro vazhdon në nivele të ulëta. Sot do të blihet me 114.8 lekë dhe do të shitet me 115.3 lekë.

Ndërkohë franga zvicerane ka pësuar një rritje, ajo sot blihet me 114.4 lekë dhe shitet me 115.3.

Rritje ka pësuar edhe paundi britanik. Sot do blihet me 129 lekë dhe do shitet me 130.5.

Previous articleHoroskopi për ditën e sotme, 3 mars 2023
Next articleParashikimi i motit, 3 mars 2023