Home Ekonomia Këmbimi valutor 28 shkurt/ Çfarë po ndodh sot me euron dhe dollarin?

Këmbimi valutor 28 shkurt/ Çfarë po ndodh sot me euron dhe dollarin?

Në tregun e këmbimit valutor një dollar amerikan do të blihet sot me 108.3 lekë dhe do të shitet me 109.2 lekë.

Këmbimi valutor 28 shkurt/ Çfarë po ndodh sot me euron dhe

Euro mbetet e pandryshuar. Sot do të blihet me 114.8 lekë dhe do të shitet me 115.4 lekë.

Ndërkohë franga zvicerane do të blihet me 115.1 lekë dhe do të shitet me 116.

Ndërsa paundi britanik do të blihet me 130 lekë dhe do të shitet me 131 lekë.

Previous articleParashikimi i motit, e martë, 28 shkurt 2023
Next article“Shtëpitë e barit” në Durrës, Vlorë e Fier, Rrumbullaku porosi policëve: Shtoni kontrollet në terren dhe ambientet e mbyllura