Home Ekonomia Këmbimi valutor 25 shkurt/ Me sa shiten dhe blihen euro dhe dollari...

Këmbimi valutor 25 shkurt/ Me sa shiten dhe blihen euro dhe dollari ditën e sotme?

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan do të blihet me 108.6 lekë dhe do të shitet me 109.5 lekë.

Këmbimi valutor 25 shkurt/ Me sa shiten dhe blihen euro dhe dollari

Euro do të blihet me 114.7 lekë dhe do të shitet me 115.3 lekë.

Ndërsa paundi britanik sot do të blihet me 129.5 lekë dhe do të shitet me 130.7 lekë.

Previous articleParashikimi i motit, 25 shkurt 2023
Next articleTym e flakë në rrugën Tiranë-Elbasan, furgoni përfshihet nga zjarri