Home Ekonomia Këmbimi valutor 22 shkurt/ Me sa shiten dhe blihen euro dhe dollari...

Këmbimi valutor 22 shkurt/ Me sa shiten dhe blihen euro dhe dollari ditën e sotme?

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan do të blihet me 107.7 lekë dhe do të shitet me 108.5 lekë.

Këmbimi valutor 22 shkurt/ Me sa shiten dhe blihen euro dhe dollari

Euro do të blihet me 114.9 lekë dhe do të shitet me 115.5 lekë.

Ndërsa paundi britanik sot do të blihet me 130 lekë dhe do të shitet me 131 lekë.

Previous articleParashikimi i motit, 22 shkurt 2023
Next articleBiden ofron “mbështetje të fortë” për Moldavinë pas rritjes së tensioneve me Rusinë