Home Ekonomia Këmbimi valutor 22 korrik/ Me sa blihen e shiten dollari dhe euro...

Këmbimi valutor 22 korrik/ Me sa blihen e shiten dollari dhe euro ditën e sotme?

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan do të blihet me 90.3 lekë dhe do të shitet me 91.6 lekë.

Monedha evropiane euro do të blihet me 100.6 lekë dhe do të shitet me 101.6 lekë, ndërsa franga zvicerane do blihet me 103.8 dhe do shitet me 115.3 lekë.

Paundi britanik do blihet me 115.4 lekë dhe do shitet me 117.3 lekë.

Këmbimi valutor 22 korrik/ Me sa blihen e shiten dollari dhe euro

Previous articleHoroskopi për ditën e sotme e Shtunë 22 Korrik 2023
Next articleParashikimi i motit për ditën e sotme. Ja në cilin qytet do të jetë temperatura më e lartë