Home Ekonomia Këmbimi valutor 1 mars/ Me sa shiten dhe blihen euro dhe dollari...

Këmbimi valutor 1 mars/ Me sa shiten dhe blihen euro dhe dollari sot

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan do të blihet me 107.7 lekë dhe do të shitet me 108.7 lekë.

Këmbimi valutor 1 mars/ Me sa shiten dhe blihen euro dhe dollari sot

Euro sot do të blihet me 114.8 lekë dhe do të shitet me 115.4 lekë. Ndërsa franga zvicerane do të blihet me 114.8 lekë dhe do të shitet me 115.7 lekë.

Ndërkohë paundi britanik sot do blihet me 130.3 lekë dhe do shitet me 131.5.

Previous articleParashikimi i motit për sot/ Reshje shiu dhe temperatura të…
Next articleShqipëria hapa pas në 2022 në objektivat e zhvillimit të qëndrueshëm, 44% në rrezik për të qenë të varfër