Home LifeStyle Kejvina shpërthen në lot dhe akuzon produksionin e Top Channel: Ku jemi...

Kejvina shpërthen në lot dhe akuzon produksionin e Top Channel: Ku jemi këtu, në Afrikë?

Modelja Kejvina Kthella nuk e ka përballuar dot mungesën e cigareve brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri. Teksa qëndronte në oborr, shpërthen në lot nga mungesa e cigareve, ndërsa aktorja Olta Gixhari mundohet ta qetësojë. Por nuk ia ka dalë dot.

Menjëherë ka nisur që të bërtasë duke u ankuar se ishin kthyer në persona për të qeshur para të gjithë teleshikuesave.

“Tallen njerëzit tani me ne. Të na shohin dhe të qeshin me ne. Ç’është kjo? A do hamë bukë, a do pimë ujë? Ku jam këtu? Në Afrikë?,”-bërtet modelja.

Previous article95% e të rinjve kalojnë kohën e lirë në TikTok, nuk interesohen për modelet profesionale
Next articleBE mbledh mekanizmin e reagimit ndaj krizave, priten masa të reja për shkak të shpërthimit të COVID-19 në Kinë