Home LifeStyle ‘Ke kapriço, je 50 vjeç burrë’/ Amosi i ndalon Gentit hyrjen në...

‘Ke kapriço, je 50 vjeç burrë’/ Amosi i ndalon Gentit hyrjen në kuzhinë: Po hamë përditë makarona

Loja në shtëpinë e ‘Big Brother Vip’ sa vjen e bëhet më interesante. Lideri për këtë javë u vendos Amosi. Ai ka ndarë detyrat për secilin nga banorët lidhur me mbarëvajtjen e shtëpisë dhe punët. Amos ka ndaluar aktorin Gent Hazizi që të hyjë në kuzhinë me pretendimin se po hanë përditë të njëjtin ushqim.

Amos: S’mund të ndalosh 14 veta të ushqehen se ke kapriço, se ke kapriço, 50 vjeç burrë!

Herioni: Po le të gatuajë Genti me mua, se e ka me qejf!

Amos: Po jo more, ç’është ky qejf, Genti nuk do gatuajë, janë 14 veta që po hanë makarona ditë për ditë!

Previous articleKrujë/ Finalizohet operacioni policor antidrogë i koduar “Përshtatja”
Next articleDurrës/ Vihen në pranga 3 shtetas, për vepra të ndryshme penale