Home Politike Kandidati i “Bashkë Fitojmë” publikon fotot e karrigeve bosh në Fier: Fierakët...

Kandidati i “Bashkë Fitojmë” publikon fotot e karrigeve bosh në Fier: Fierakët nuk i binden urdhrave të Ramës

Kandidati i koalicionit ‘Bashkë Fitojmë’ për Fierin Evdar Kodheli ka publikuar disa foto nga mitingu i mbrëmshëm i PS-së në Fier. Me anë të një postimi në Facebook, Kodheli shkruan se me të nisur shiu, qytetarët nuk iu bindën urdhrave të Ramës, por u larguan nga mitingu. Po ashtu ai shtoi se Fieri nuk është i majtë por i mençur.

Postimi i Plotë:

Fierakët nuk i binden urdhrave të Ramës për të mbyllur cadrat e për të qëndruar në shi! Ata zgjodhën të largohen , duke e braktisur dhe duke i dëshmuar se tabutë e bastioneve po thyhen fuqishëm! Fieri nuk është i majtë, është i mencur!
Previous articleKëlliçi: Do dyfishoj kreditë e buta për çiftet e reja
Next articleGreqia nuk gjen qetësi, tërmet me magnitudë 3.5 rihter në Kretë