Home Politike Kanabisi mjekësor/ Komisioni i Ekonomisë miraton projektligjin

Kanabisi mjekësor/ Komisioni i Ekonomisë miraton projektligjin

Kanabisi mjekësor/ Komisioni i Ekonomisë miraton projektligjin

Previous articleKanabisi mjekësor/ Braçe: Të përcaktohet se sa do të jetë sipërfaqja e kultivuar. Shehi: Provojeni me pak Ha, pas 2 viteve rishikoheni
Next articleBashkëshortja e yllit argjentinas dhe Beckham, shkëlqejnë në ceremoninë e prezantimit të Leo Messit te Inter Miami