Home Slideri KAMPION/ Superkupa e Shqipërisë mbetet në Durrës. Teuta mposht Vllazninë

KAMPION/ Superkupa e Shqipërisë mbetet në Durrës. Teuta mposht Vllazninë

 

 

Pas 90 minutash plot tension në Elbasan Arena “djemtë e detit” kanë arritur të fitojnë superkupën e Shqipërisë me rezultatin e pastër 3 me 0 kundër shkodranëve, ku Aleksi, Gruda dhe Plaku ishin protagonistët e fitores së madhe.

Ky është viti i dytë radhazi që Teuta ngrin superkupën e Shqipërisë. Një punë mjaft e mirë dhe e palodhshme për teknikun Edi Martini.