Home LifeStyle Kalendari nudo më i çuditshëm në botë

Kalendari nudo më i çuditshëm në botë

largea_kalendari-bjondja31359553379Ka diçka ndryshe në këtë kalendar ku modelet kanë pozuar nudo. Kjo sepse vajzat kanë pozuar të mbuluara me jashtëqitje kafshësh.

Vajzat janë zhveshur dhe pjesët intime i kanë mbuluar me pleh organik në kalendarin që konsiderohet si më i çuditshmi i realizuar ndonjëherë.

Fotoja më e ekzagjeruar është e një modeleje bjonde e cila është e futur në një govatë të mbushur me bajgë kuajsh.
Ky set fotografik ka një mesazh shumë serioz edhe pse nuk të jep një përshtypje të tillë në pamje të parë.

Kalendari është realizuar nga organizata ambientaliste Fertile Earth Foundation në një përpjekje për të bindur njerëzit për të ricikluar mbetjet.
Previous articleLufta e El Clasicos, Reali 88 fitore, Barcelona 87
Next articleCandice Swanepoel sërish super e zjarrtë