Home LifeStyle “Ka shumë llapaqenëri”/ Robert Aliaj ka dy fjalë për Lorencin: Si “chihuahua”...

“Ka shumë llapaqenëri”/ Robert Aliaj ka dy fjalë për Lorencin: Si “chihuahua” që ka ardhur nga Afganistani…

I ftuar ditën e sotme në Wake-Up ka qenë Robert Aliaj, babai i Kristit, banor i Big Brother VIP2.

Roberti nuk i ka kursyer kritikat për sjelljen e banorëve dhe gjuhen e tyre të komunikimit, ndërkohë që dy fjalë i ka patur edhe për Lorencin, i cili shpesh këto dy ditë ka atakuar Kristin.

“Aty ka shumë llapaqënëri, edhe për vajzat e kam. Nuk po flas me emra. Në moment të caktuar të lojës duhet të ulen tensionet dhe të ndërtohet një dialog. Aty ka urrejtje, seç ka ardhur një tip i ri aty, është një tip sikur ka ardhur nga Afganistani. Nuk e kam për paragjykim por nga paraqitja. Duket si një chihuahua që kafshon një pitbull.”– tha Roberti.

Previous article“Është rrugë e gjatë”, Mancini nuk e bën dramë. Southgate: Luftuam, fituam
Next articleLiderët e BE-së thirrje Kosovës dhe Serbisë të zbatojnë Marrëveshjen e Ohrit