Home Politike “Ka dënuar pedagogë”: Akuza e fortë ndaj Tritan Shehut!

“Ka dënuar pedagogë”: Akuza e fortë ndaj Tritan Shehut!

Ilir Demaliaj, analist i njohur në mediat tona dhe një nga personazhet e rëndësishme të ndryshimit të sistemit në Shqipëri, ka lëshuar një akuzë të fortë ndaj një politikani të Foltores.

Demaliaj, i cili në vitin 1990 u largua me ambasadat e u bë i njohur për intervistën e tij në Zërin e Amerikës kundër sistemit, akuzoi Tritan Shehun, se gjatë komunizmit ka dënuar pedagogë, si dhe ka grisur pantallona kauboj tek rinika e kohës së komunizmit.

Në videon më poshtë mund të ndiqni edhe me zë e me figurë.

Previous articleNjoftoi seancën e radhës në grupin e PD në Whatsapp, Endri Hasa i fshin mesazhin Gazment Bardhit
Next article“Anashkalohet Bursa Shqiptare e Energjisë”, Berisha: Balluku tender abuziv për blerje energjie