Home LifeStyle Jordin Sparks shkëlqen në ceremoninë e SAG Awards.

Jordin Sparks shkëlqen në ceremoninë e SAG Awards.

sparksJordin Sparks ka qenë një nga femrat që ka shkëlqyer në ceremoninë e SAG Awards. Këngëtarja 23-vjeçare është shfaqur në tapetin e kuq me një fustan blu të ngushtë, që e tregonte atë mjaft seksi. Dhe të mendosh që para pak kohësh Sparks kishte një trup shumë të shëndoshë, por falë dietave dhe stërvitjes, ajo ka mundur që të humbasë disa dhjetra kilogramë, duke fituar kështu një trup normal.Previous articleKosova të jetë më e qartë me politikën e vet ndaj Luginës së Preshevës
Next articleMaskerano: Koha e duhur për t’u përballur me Realin