Home LifeStyle Jennifer Lopez super seksi

Jennifer Lopez super seksi

largea_jennlike11359021071Jennifer Lopez duket elektrizuese ndërsa e veshur me një fustan ngjyrë leopardi është fotografuar në ambiente publike. Këngëtarja 43 vjeçare nuk e ka aspak të vështirë ta tregojë madhështinë e saj si artiste por edhe feminilitetin. Padyshim që nuk mund të mbeten pas edhe aksesorët e përdorur në trupin e saj dhe çizmet Christian Louboutin.


Previous articleFilozofia e karakterit popullor dhe filozofia shtetare e kohes
Next articleKatalonia, entitet sovran