Home LifeStyle Jennifer Lopez forma marramendëse në klipin e ri

Jennifer Lopez forma marramendëse në klipin e ri

lopezJennifer Lopez dhe reperi Pitbull fotografohen në plazh në Miami gjatë regjistrimit të videos së re “Live it up”. Këngëtarja shoqërohej edhe nga i dashuri i saj, Casper. 43-vjecarja shfaqet në formë të shkëlqyer si gjithmonë, ku vitet për të nuk kalojnë kurrë.

Previous articleRugova: Demaçi i mjerë, në panik nga rikthimi i Rugovizmit
Next articleLista e kandidatëve për deputet zhgënjen bazën e PS dhe PD në Durrës